Hizmet şartları

Hizmet şartları açısından gerek görülen pek çok sistem içi detaylı bilgilere bu alandan ulaşarak sizler için ön görülen bu gibi sistem içi gerekli faaliyetlerden de yararlanma durumu içindesiniz.

 

Lütfen online sistem üzerinden alış-veriş yapmadan önce burada yer alan birtakım bilgi ve kullanım şartları anlamında gerek görülen unsurları dikkat ile okumanız sizlere tavsiye edilmektedir. Bu alış-veriş sistemi kapsamında siteyi kullanan ve çevrimiçi alış-veriş elemlerinde bulunan siz değerli müşterilerimiz aşağıda beyan edilen şartları kabul etmiş ve bu süreci betimlemiş sayılırsınız.

 

Sitemiz kapsamında web sayfaları ve bu web sayfalara bağlı olan tüm içerik ve sayfalar hassasklimayedekparca.com adresinde yer alan hassasklima e- ticaret hizmetleri firmasının (Firma) malı ve onun işletilir unsurları arasında yer almakta olan olgu durumudur. Siz değerli bireyler (‘Kullanıcı’) web sitede verilen tüm hizmet ve destekleri kullanır ve bu süreçlerden de yararlanırken aşağıdaki şartları da tabi olduğunuzu, sitede yer alan hizmetlerden de yararlanma durumu devam etmekte olan süreçlerdir.

 

Bağlı kalınan yasalara göre de sözleşme imzalama hakkında, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaş ve üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi de okuduğunuzu, betimlediğinizi ve ilgili sözleşmede yer alan şartlara bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız. Sorumluluklar olarak da; Firma, fiyatlar ve sunulan ürünler çerçevesinde verilen hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutmaktadır.

 

Firma üyelere olan sözleşme konusu hizmetlerden teknik aksaklıklar dışında yararlandırılacağını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı web sitenin kullanımında da tersine mühendislik yapmayacak olduğunu ya da bu gibi kaynak kodunu bulmak ya da elde etmek gayesine yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını aksi halde 3. Kişiler nezdinde doğacak olan zarar ve olumsuzluklardan da sorumlu olacağını, hakkında hukuki süreç ve cezai işlemler de yapılacaktır.

 

Kullanıcı site çerçevesinde eylemlerinde sitenin herhangi bir bölümünde ya da iletişimlerinde yer alan genel ahlaka ve adaba aykırı, yasa dışı 3. Kişilerin haklarına zarar veren, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, kişi özgürlük ve benlik haklarına zarar veren faaliyetleri teşvik eden bu gibi türlerde içerikler üretmeyeceğini kabul etmektedir. Garanti vermeme işbu unsurunda ise sözleşme maddesi uygulanabilir kanunun izin verdiği azami ölçüde geçerli olacaktır.

 

Firma tarafınca sunulan hizmet ve destekler olduğu gibi ve mümkün olduğu temelinde verilmekte ve pazarlanabilirdik belli bir gaye durumuna uygunluk veya ihlal etmemem konusunda garantiler de dâhil olmak üzere uygulama bendinde ilgili olarak sarih ve zımni, kanuni veya başka nitelikte de hiçbir garantide bulunmamaktadır. Kayıt ve güvenilirlik açısından da kullanıcı adı doğru, eksiksiz girilmekte ve güncel olarak kayıt bilgileriniz verilmek durumundadır.

 

Aksi halde de bu sözleşme ihlal edilmek olunacak ve kullanıcı bilgilendirilmeksizin de hesap kapanabilecektir. Kullanıcı site ya da üçünce taraf sitelerce şifre ve hesap güvenliğinden de kendisi sorumlu olmak durumundadır. Aksi şekilde ed. oluşacak olan pe koç durmalardan da kendi sorumlu olacak, hesaplar için güvenlik ihlallerinden ya da donanım ve cihazların zarar görmesinden firma sorumlu değildir.

 

Sözleşme bütünlüğü ve uygulanabilirlik açısından da işbu sözleşme şartlarından biri kısmen ya da tamam geçersiz hale gelir ise, sözleşmenin geri kalanının da geçerliliği korunmaya devam etmekte olacaktır. Sözleşmede yapılacak olan değişiklikler açısından da firma istediği zaman sitede verilen hizmet ve işbu sözleşme şartlarını kısmen ya da tümsel olarak değiştirebilir. Bu gibi pek çok unsurları sistem üzerinden detaylı bilgiler alarak bu alış-veriş süreçleri öncesi okunması gerekir.