Danfoss Hermetik Pistonlu Kompresör ML80FB 1/4″HP LBP R404A/507 123B2111
SKU: ML80FB
Categories: Kompresörler, Hermetik Kompresörler
Tags: hermetik, Klima Kompresörü, kompresör, Soğutma Kompresörü, Soğutucu Kompresör
| Kompresör Tipi | |
|---|---|
| Marka | Danfoss |
| Seri | L |
| Model | ML80FB 1/4"HP LBP R404A/507 123B2111 |
| Kod | 123B2111 |
| Nominal Güç | 1/4 HP |
| Soğucutu Akışkan | |
| Çalışma Rejimi | LBP |
| Elektrik Beslemesi | 220V / 240V 50 Hz |
| Frekans (Hz) | 50 Hz |

Henüz hiç yorum yapılmamış.