View cart “Wansheng WS 98H” has been added to your cart.
Copeland ZB 58 KQE-TFD-551
SKU: 13.61.114
Categories: Kompresörler, Scroll Kompresörler
Tags: Chiller Kompresörü, hassas, Hassas Klima Kompresörü, Klima Kompresörü, Kompresörler, Scroll, Scroll Kompresörler, Soğutma Kompresörü
| Üretim Yeri | Çin |
|---|---|
| Marka | Copeland |
| Kompresör Tipi | |
| Kompresör Çalışma Rejimi | HBP (+7,2°C / +54,4°C) |
| Kompresör Gücü (Hp) | |
| Elektrik Beslemesi | 380V |
| Soğucutu Akışkan | |
| Soğutma Kapasitesi (Watt) | 20.300 |
| Kompresör Motor Tipi | 3 FAZ |
| BOM. | 144HA1104AF |
| Kompresör Modeli | ZB58KQE-TFD-551 |
| Komp Süpürme Hacmi (cm3/rev) | 125,00 |
| Kompresör Frekans (Hz) | 50 |
| Kompresör Emiş Hattı | 1 1/8" |
| Kompresör Basma Hattı | 7/8" |

Henüz hiç yorum yapılmamış.