View cart “Wansheng QD 91Y” has been added to your cart.
Danfoss Hermetik Pistonlu Kompresör GS34TB-V 1 HP HMBP R134a 123B1607
SKU: GS34TB
Categories: Kompresörler, Hermetik Kompresörler
Tags: hermetik, Klima Kompresörü, kompresör, Soğutma Kompresörü, Soğutucu Kompresör
| Kompresör Tipi | |
|---|---|
| Marka | Danfoss |
| Seri | S |
| Model | GS34TB-V 1 HP HMBP R134a 123B1607 |
| Kod | 123B1607 |
| Nominal Güç | 1 HP |
| Soğucutu Akışkan | |
| Çalışma Rejimi | -25 °C / +10 °C (HMBP) |
| Elektrik Beslemesi | 220V / 240V 50 Hz |
| Frekans (Hz) | 50 Hz |
| Disp. C.C. | 23,2 |

Henüz hiç yorum yapılmamış.