View cart “Wansheng QD 75H” has been added to your cart.
Danfoss Hermetik Pistonlu Kompresör GX23TB 3/4″HP HMBP R134a 123B1547
SKU: GX23TB
Categories: Kompresörler, Hermetik Kompresörler
Tags: hermetik, Klima Kompresörü, kompresör, Soğutma Kompresörü, Soğutucu Kompresör
| Kompresör Tipi | |
|---|---|
| Marka | Danfoss |
| Seri | X |
| Model | GX23TB 3/4"HP HMBP R134a 123B1547 |
| Kod | 123B1547 |
| Nominal Güç | 3/4 HP |
| Soğucutu Akışkan | |
| Çalışma Rejimi | -25 °C / +10 °C (HMBP) |
| Elektrik Beslemesi | 220V / 240V 50 Hz |
| Frekans (Hz) | 50 Hz |
| Disp. C.C. | 23,2 |

Henüz hiç yorum yapılmamış.