Copeland ZB 45 KQE-TFD-558
SKU: 08.14.084
Categories: Kompresörler, Scroll Kompresörler
Tags: Chiller Kompresörü, hassas, Hassas Klima Kompresörü, Klima Kompresörü, Kompresörler, Scroll, Scroll Kompresörler, Soğutma Kompresörü
| Üretim Yeri | Çin |
|---|---|
| Marka | Copeland |
| Kompresör Tipi | |
| Kompresör Çalışma Rejimi | HBP (+7,2°C / +54,4°C) |
| Kompresör Gücü (Hp) | |
| Elektrik Beslemesi | 380V |
| Soğucutu Akışkan | |
| Soğutma Kapasitesi (Watt) | 15.200 |
| Kompresör Motor Tipi | 3 FAZ |
| BOM. | – |
| Kompresör Modeli | ZB45KQE-TFD-558 |
| Komp Süpürme Hacmi (cm3/rev) | 96,00 |
| Kompresör Frekans (Hz) | 50 |
| Kompresör Emiş Hattı | 7/8" |
| Kompresör Basma Hattı | 1/2" |

Henüz hiç yorum yapılmamış.