Danfoss Hermetik Pistonlu Tandem Uyumlu Kompresör MTZ 073 – 4VI
SKU: 16.10.073
Categories: Kompresörler, Hermetik Kompresörler
Tags: Chiller Kompresörü, Hemetik Pistonlu, hermetik, kompresör, Pistonlu Kompresör, Soğutma Kompresörü, Tandem Uyumlu
| Kompresör Tipi | |
|---|---|
| Marka | Danfoss |
| Özellikler | Tandem Uyumlu |
| Seri | MTZ |
| Model | MTZ 073 – 4VI |
| Kod | MTZ 073 – 4VI |
| Nominal Güç | 6 HP |
| Soğucutu Akışkan | |
| Çalışma Rejimi | +10 °C / -30 °C (MBP) |
| Elektrik Beslemesi | 380V |
| Frekans (Hz) | 50-60 |
| Vana Bağlantısı Emme | 7/8" |
| Vana Bağlantısı Basma | 3/4" |

Henüz hiç yorum yapılmamış.