Danfoss Hermetik Pistonlu Tandem Uyumlu Kompresör NTZ 096 120F0003
SKU: NTZ 096 120F0003
Categories: Kompresörler, Hermetik Kompresörler
Tags: Chiller Kompresörü, Hemetik Pistonlu, hermetik, kompresör, Pistonlu Kompresör, Soğutma Kompresörü, Tandem Uyumlu
| Kompresör Tipi | |
|---|---|
| Marka | Danfoss |
| Özellikler | Tandem Uyumlu |
| Seri | NTZ |
| Model | NTZ 096 120F0003 |
| Kod | NTZ 096 120F0003 |
| Nominal Güç | 3,5 HP |
| Soğucutu Akışkan | |
| Çalışma Rejimi | -10°C / -45 °C (LBP) |
| Elektrik Beslemesi | 380V / 420V 50Hz – 460V 60Hz |
| Frekans (Hz) | 50-60 |
| Vana Bağlantısı Emme Rot | 13/4" |
| Vana Bağlantısı Emme | 7/8" |
| Vana Bağlantısı Basma Rot | 11/4" |
| Vana Bağlantısı Basma | 3/4" |
| Silindir Sayısı | 2 |
| Yağ Kapasitesi (mL) | 0,95 LT |

Henüz hiç yorum yapılmamış.