Copeland ZB 76 KQE-TFD-551
SKU: 13.61.115
Categories: Kompresörler, Scroll Kompresörler
Tags: Chiller Kompresörü, hassas, Hassas Klima Kompresörü, Klima Kompresörü, Kompresörler, Scroll, Scroll Kompresörler, Soğutma Kompresörü
| Üretim Yeri | Çin |
|---|---|
| Marka | Copeland |
| Kompresör Tipi | |
| Kompresör Çalışma Rejimi | HBP (+7,2°C / +54,4°C) |
| Kompresör Gücü (Hp) | |
| Elektrik Beslemesi | 380V |
| Soğucutu Akışkan | |
| Soğutma Kapasitesi (Watt) | 26.800 |
| Kompresör Motor Tipi | 3 FAZ |
| BOM. | 144HA1104AF |
| Kompresör Modeli | ZB76KQE-TFD-551 |
| Komp Süpürme Hacmi (cm3/rev) | 164,00 |
| Kompresör Frekans (Hz) | 50 |
| Kompresör Emiş Hattı | 1 3/8" |
| Kompresör Basma Hattı | 7/8" |

Henüz hiç yorum yapılmamış.