View cart “Wansheng QD 103Y” has been added to your cart.
Danfoss Hermetik Pistonlu Kompresör MLY12LAa 3/8″HP LBP R404A/R507 123B2119
SKU: MLY12LAa
Categories: Kompresörler, Hermetik Kompresörler
Tags: hermetik, Klima Kompresörü, kompresör, Soğutma Kompresörü, Soğutucu Kompresör
| Kompresör Tipi | |
|---|---|
| Marka | Danfoss |
| Seri | L |
| Model | MLY12LAa 3/8"HP LBP R404A/R507 123B2119 |
| Kod | 123B2119 |
| Nominal Güç | 3/8 HP |
| Soğucutu Akışkan | |
| Çalışma Rejimi | LBP |
| Elektrik Beslemesi | 220V / 240V 50 Hz |
| Frekans (Hz) | 50 Hz |

Henüz hiç yorum yapılmamış.