Embraco NBY 1118 Y
SKU: 33.02.010
Categories: Kompresörler, Hermetik Kompresörler
Tags: hermetik, Klima Kompresörü, Kompresörler, Soğutma Kompresörü, Soğutucu Kompresör
| Üretim Yeri | Slovakya |
|---|---|
| Marka | Embraco |
| Kompresör Tipi | |
| Çalışma Rejimi | LBP (-23,3°C / +54,4°C) |
| Kompresör Gücü (Hp) | |
| Elektrik Beslemesi | 220-240V |
| Soğucutu Akışkan | |
| Soğutma Kapasitesi (Watt) | 244 |
| Kompresör Motor Tipi | 1 Faz – RSCR |
| BOM. | 816BA47L4UJ |
| Kompresör Modeli | NBY1118Y |
| Komp Süpürme Hacmi (cm3/rev) | 14,28 |
| Kompresör Frekans (Hz) | 50 |
| Kompresör Emiş Hattı | 1/4" |
| Kompresör Basma Hattı | 3/16" |

Henüz hiç yorum yapılmamış.